Kısırlık tedavisinde Afyon Gazlıgöl Termal kaplıca sularındaki radon gazının olumlu etkisi sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Soru Cevap

  1. Ayfer Tekneci

    2010 yılında Menopoz teşhisi kondu. Doktorlar bir daha çocuğun olmaz demişti. 2012 Şubat ayında evlendim. Balayı için burayı tercih etmiştik. Bir hafta tatilden sonra Antalya ya döndük. Mart ayının ortalarında kasık ve bel ağrısından doktora gittim. Yapılan testler ve tahliller sonucunda hamile olduğumu öğrendim. Fakat doktorlar buna şaşkınlık ve hayretle inanamadılar. Çoğu imkansız bir şey olarak nitelendirdiler. Önce Allah c.c., Sonra da Başaranlar Termal' in şifalı suyundan olduğunu düşündük. O zamandan beri, her sene Şubat ayı tatil tercihimiz burası oluyor. Allah ömür verdiği sürece de her sene buraya gelmeyi düşünüyoruz. Güler yüzlü, temiz ve saygılı personelinizle sizlere de teşekkür ederiz.

Bize Sorun

Kaplıca suyunun faydaları, Kısırlık, Afyon Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl, Afyon Kaplıcaları, Afyon Termal, Afyon Termal Otel, Gazlıgöl Termal, Kaplıca Otelleri, Afyon Termal Villa, Afyon Kaplıca, Afyon Termal Otelleri, Afyon Gazlıgöl Termal, Afyon Gazlıgöl Villaları, Gazlıgöl Otelleri, Gazlıgöl Termal Villa, Afyon Termal Apart, Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Termal Villalar, Afyon Kaplıca Otelleri, İslami Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Kaplıca Evleri, Afyon Gazlıgöl Villa, Termal Oteller Afyon, Afyon Termal Evler, Afyon, Gazlıgöl, Termal, Otel, Kaplıca, Villa, Evler

Whatsapp Destek