Cilt Hastalıkları

Cilt Hastalıkları

Kükürtlü ve radyoaktiviteli Afyon Gazlıgöl Termal Kaplıca suları ve çamur deri hastalıklarının tedavisinde olumlu sonuçlar vermektedir. Termal sularının etkisi ile ciltteki kirli kan temizlenmek üzere dolaşım sistemine püskürtülmekte; bu sırada çamurdaki tek hücreli amiplerden oluşan organik maddeler de ciltteki gözenekleri açmaktadır. Kalbe ulaşarak temizlenen kirli kan yeniden cilde dönerek hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. Böylelikle cilt kendini yenileyerek güzellik ve sağlık kazandığı gibi başta sedef, egzama,kaşıntı, istenmeyen kokular gibi cilt hastalıkları ortadan kalkmaktadır. Afyon Gazlıgöl Başaranlar Termal Otel Tesislerindeki Ozon terapisi ayrıca faydalı bir alternatif tedavidir.

Soru Cevap

 1. Fatma Küçük

  Termal suyunuzun cilt hastalıkları için faydaları nelerdir?

  1. Başaranlar Termal

   Başaranlar Termal

   Sn. Fatma Küçük, termal suyumuz içerisinde bulundurduğu yüksek miktarda magnezyum mineralinden dolayı yumuşak bir özelliğe sahiptir. Termal suyu içme kürü ve banyo kürü olarak kullanımınızdan sonra ciltte bulunan kirli kanın temizlenmesine ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bunların yanında tesisimizde termal çamur uygulaması ile bir çok cilt rahatsızlığına fayda sağlamaktadır.

Bize Sorun

Kaplıca suyunun faydaları, Cilt Hastalıkları, Afyon Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl, Afyon Kaplıcaları, Afyon Termal, Afyon Termal Otel, Gazlıgöl Termal, Kaplıca Otelleri, Afyon Termal Villa, Afyon Kaplıca, Afyon Termal Otelleri, Afyon Gazlıgöl Termal, Afyon Gazlıgöl Villaları, Gazlıgöl Otelleri, Gazlıgöl Termal Villa, Afyon Termal Apart, Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Termal Villalar, Afyon Kaplıca Otelleri, İslami Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Kaplıca Evleri, Afyon Gazlıgöl Villa, Termal Oteller Afyon, Afyon Termal Evler, Afyon, Gazlıgöl, Termal, Otel, Kaplıca, Villa, Evler