Fibromiyalji

Fibromiyalji rahatsızlığının başlıca belirtileri hafıza problemleri, düşünce bozuklukları, ellerde ve ayaklarda uyuşukluk ve karıncalanmalar, çarpıntı, bağırsak şikayetleri, üzgün veya depresif durum, gün boyunca yorgunluk hissi, dinlenemeden uyanmış olma hissi, hassas bağırsak sendromu, sık sık işeme, kardiyak semptomları, jinekolojik sorunlar, nörolojik sorunlar (vücutta uyuşma görülme, sinirli ve iğneleyici olma, gergin olma hali, baş ağrısı), ruhsal rahatsızlıklar (depresyon) bilişsel sorunlar (konsantrasyon bozukluğu, yeni şeyler öğrenme güçsüzlüğü) olan Fibromiyalji rahatsızlığının  tedavisinde suyun sıcaklığı, mineral içeriği ve radyoaktivite gibi özellikleri sayesinde olumlu sonuçlar alınmaktadır. Tedaviye ek olarak kese yaptırılıp kaplıca suyunun ciltten emilimi artırılmalıdır. Afyon Gazlıgöl termal bölgesinde bulunan Başaranlar Termal tesislerindeki Ozon terapisi de çok faydalı bir alternatif tedavidir.

Fibromiyalji Kaplıca Tedavisi ile şifa bulan misafirimizin yorum videosu

Soru Cevap

 1. Ayşe Kaya

  Termal suyun fibromiyalji ye faydası var mı?

  1. Başaranlar Termal

   Başaranlar Termal

   Sn. Ayşe Kaya, termal suyumuzun içerisinde bulundurduğu mineral özellikleri, suyun sıcaklığı ve radyoaktivite gibi özellikleri fibromiyalji rahatsızlığına fayda sağlamaktadır. Bunların yanında ek olarak tesisimizde ozon, termal çamur ve masaj gibi takviye edici tedavi uygulamaları yapılmaktadır. Çok sayıda misafirimiz fibromiyalji rahatsızlığı için tesisimize gelip rahatladıkları, termal sudan faydalandıklarını belirtmektedirler.

Bize Sorun

Kaplıca suyunun faydaları, Fibromiyalji, Afyon Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl, Afyon Kaplıcaları, Afyon Termal, Afyon Termal Otel, Gazlıgöl Termal, Kaplıca Otelleri, Afyon Termal Villa, Afyon Kaplıca, Afyon Termal Otelleri, Afyon Gazlıgöl Termal, Afyon Gazlıgöl Villaları, Gazlıgöl Otelleri, Gazlıgöl Termal Villa, Afyon Termal Apart, Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Termal Villalar, Afyon Kaplıca Otelleri, İslami Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Kaplıca Evleri, Afyon Gazlıgöl Villa, Termal Oteller Afyon, Afyon Termal Evler, Afyon, Gazlıgöl, Termal, Otel, Kaplıca, Villa, Evler