Böbrek ve Safrakesesi Taşı

Böbrek ve Safrakesesi Taşı

Afyon Gazlıgöl Kaplıca suları içinde bulunan magnezyum, kalsiyum ve sülfat mineralleri böbrek ve idrar yollarındaki bazı taşları erittiği gibi yeni taş oluşmasını engelleyici etkiye sahiptir.İdrar yolu enfeksiyonlarında da yine iltihabı atma özelliği vardır. Mineralli sular böbrek fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olur. Böbrek, safra  taşı ve kumu için en az üç günlük içme kürü önerilir. Banyo yapılması taşın düşme sürecini hızlandırıp rahatlatır.

Soru Cevap

 1. Meriç Doğan

  İyi günler böbrek taşımı kırdırdım. Kaç günlük kür ile kaplıca tedavisi almam gerekiyor.

  1. Başaranlar Termal

   Başaranlar Termal

   Sayın Meriç Hanım Her bünyeye göre ve taşın durumuna göre böbrek kumu ve taşlarının düşürülme süresi farklılık göstermektedir.Deneyimlerimize göre kaplıca tedavisinde 2. gün itibariyle böbreklerde hareketlilik başlıyor.Bol kaplıca suyu tüketmeniz önemli.

Bize Sorun

Kaplıca suyunun faydaları, Böbrek ve Safrakesesi Taşı, Afyon Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl, Afyon Kaplıcaları, Afyon Termal, Afyon Termal Otel, Gazlıgöl Termal, Kaplıca Otelleri, Afyon Termal Villa, Afyon Kaplıca, Afyon Termal Otelleri, Afyon Gazlıgöl Termal, Afyon Gazlıgöl Villaları, Gazlıgöl Otelleri, Gazlıgöl Termal Villa, Afyon Termal Apart, Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Termal Villalar, Afyon Kaplıca Otelleri, İslami Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Kaplıca Evleri, Afyon Gazlıgöl Villa, Termal Oteller Afyon, Afyon Termal Evler, Afyon, Gazlıgöl, Termal, Otel, Kaplıca, Villa, Evler