Kulak Detoksu

Afyonda ilk kez uygulanan bu kür aslında mısırlılara dayanan bir tarihe sahiptir. Kulak temizleme mumları günümüzde aspiratör sistemi adı verilen bir yöntemle çalışır. İçi boş bir huni şeklinde olan mumlu huni bir ucu kulağa yaslanarak mumun dışardaki ucu yakılır. Yanma esnasında oluşan ısı ile kulak içinde birikmiş buşon ve kirler yumuşar ve oluşan vakum etkisi buşon ve kirleri dışarı çeker. İşlem sonunda kulağınızda bulunan buşon, kir ve diğer yabancı maddelerin bir kısmı buharlaşırken bir kısmı mum içinde kalır.Mumlu kağıtta kullanılan özel aromatik bir yağ olup şifa özelliği vardır.

8 - 10 dakika boyunca yanan mumun yaydığı ısı kulak çevresine ve derinliklerine işleyerek kulak ve çevresindeki kan akışını hızlandırır. Kulak derinliklerinde yayılmış ve kurumuş kirler bu ısı sayesinde yumuşayarak yerlerinden ayrılırlar. Yağlı bez üzerindeki bacanın oluşturduğu vakum etkisi, tüm kirleri mumun içine toplar.

Kullanımdan sonra kulaktan çıkanlar, iki parçaya kesilen mumun içinde görülebilir.

+ Kulak ve sinüslerdeki basınçı azaltmaya
+ İşitme duyusunu geliştirmeye
+ Doğal bir şekilde buşon çıkarmaya
+ Vücut dengesi ile ilgili sorunların etkisini azalmaya
+ Tinnitus (kulak çınlaması) durdurmaya
+ Kulak içindeki kaşıntı hissini azaltmaya
+ Kulak enfeksiyonları, iltihapları ve bunlara bağlı baş ağrısı sorunlarını azaltmaya
+ Kulak içinde biriken buşonları ve kirleri sağlıklı bir şekilde temizlemeye
+ Orta kulak iltihabı, baş ağrısı, migren, bademcik sorunlarını azaltmaya
+ Biyoenerjik ritmi düzenlemeye
+ Kulak çınlamasını azaltmaya
+ Soğuk algınlığından dolayı oluşan boğaz ağrısı ve üst solunum yollarındaki sorunları azaltmaya
+ Sinüslerdeki iltihap sorunlarının tedavisine
+ Kulaktaki kan dolaşımını rahatlatmaya
+ Saman nezlesi ve astım hastalıklarının tedavisine yardımcı olur.
+ Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Kulak Detoksu Fiyatı : 35 tl

Kulak Detoksu

Kulak Detoksu, Afyon Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl, Afyon Kaplıcaları, Afyon Termal, Afyon Termal Otel, Gazlıgöl Termal, Kaplıca Otelleri, Afyon Termal Villa, Afyon Kaplıca, Afyon Termal Otelleri, Afyon Gazlıgöl Termal, Afyon Gazlıgöl Villaları, Gazlıgöl Otelleri, Gazlıgöl Termal Villa, Afyon Termal Apart, Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Termal Villalar, Afyon Kaplıca Otelleri, İslami Termal Oteller, Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları, Afyon Kaplıca Evleri, Afyon Gazlıgöl Villa, Termal Oteller Afyon, Afyon Termal Evler, Afyon, Gazlıgöl, Termal, Otel, Kaplıca, Villa, Evler

--