Eklem Ağrılarına Hangi Kaplıca iyi Gelir?

Eklem Ağrılarına Hangi Kaplıca iyi Gelir?

Eklem ağrıları için kaplıca tercihi yaparken; termal su seçerken içeriğinde kalsiyum ve bikarbonat olması ve çıkış sıcaklığının 50 derece üstü olması oldukça faydalı olacaktır. Afyon Gazlıgöl bölgesi termal kaplıca sularının içerisinde bulunan kalsiyum ve bikarbonat mineralleri sayesinde banyo kürü olarak kullanıldığında eklem ağrılarına fayda sağlamaktadır.

Kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları, romatizmal rahatsızlıklar, bel-boyun fıtıkları, kırık sonrası alçı rehabilitasyonundan sonra eklem katılıklarında ve kulunç gibi eklem ağrılarına sebebiyet veren rahatsızlıklarınızın tedavisinde Afyon Gazlıgöl Başaranlar termal kaplıca suyu fayda sağlamaktadır. 

Yorumlar

Yorum Yazın

Eklem ağrılarına hangi kaplıcalar iyi gelir? Hangi kaplıca romatizmaya iyi gelir? Kas ağrılarına hangi kaplıcalar iyi gelir? Türkiye'de en şifalı kaplıca hangisi? Diz kireçlenmesine iyi gelen kaplıcalar, Kireçlenmeye iyi gelen kaplıcalar, Kireçlenmeye iyi gelen kaplıcalar nerede, Bele iyi gelen kaplıcalar, Kireçlenmeye şifalı kaplıcalar, Romatizmaya iyi gelen kaplıcalar

--