Covid-19 / Otelimizde hijyen için yapılan ekstra önlemler

Covid-19 / Otelimizde hijyen için yapılan ekstra önlemler

Covid-19 / Korona virüsüyle mücadele kapsamında Afyon Gazlıgöl Başaranlar Termal Otel olarak yaptığımız başlıca hijyen çalışmaları;

* Afyon Gazlıgöl Başaranlar Termal Otel olarak Dünya Sağlık Örgütü ( WHO),Sağlık Bakanlığı ve diğer yetkililerin COVID-19  tedbirleri kapsamında büyük bir titizlik ve ekstra hassasiyetle tesisimiz odalarına, oda içi kaplıca termal havuzlarına, çocuk parkı, market ve diğer ortak kullanım alanlarına antibakteriyel günlük dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.

* Termal tesisimizde her dairede size özel kaplıca havuzu bulunduğu için kaplıca uygulamasında başka birisinden virüs kapma riski bulunmamaktadır. Termal  havuzlu villa kaplıcaların bu gibi durumlarda büyük ayrıcalığı vardır. 

* Temizlik görevlisi eldiven ve maskeyle temizlik yapmakta ve her daire temizliğinde eldiven değiştirilmektedir.

* Tekstil ürünlerimiz profesyonel ekipmanlar ile hijyenik bir şekilde dezenfekte edilmektedir.

* Termal odalarımız ve diğer kapalı alanlardaki camlar günlük en az 1 saat açık bırakılarak havalandırılıpantibakteriyal temizlik işlemlerle kaplıca hijyeni sağlanmaktadır.

* Yemeklerimiz odaya kadar maske ve eldivenle servis yapılmaktadır. 

* Bu süreçte her zaman olduğu gibi misafirlerimizi ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumaya yönelik hareket ediyoruz.

* Personellerimize Covid-19 bilgilendirilmesi yapılmıştır.

* Her misafirimize otel girişinde son 14 gün içerisinde Sağlık Bakanlığının risk grubu olarak belirlediği ülkelerden gelip gelmediği sorusu yöneltilmektedir.

* Genel alanlara uyarı levhası asılmıştır.

Yorumlar

 1. Mehmet AYAZ

  Açık büfe kahvaltınız devam ediyor mu?

  1. Başaranlar Termal

   Başaranlar Termal

   Merhabalar; Türob'un corona virüs salgınının önlenmesi çalışmaları kapsamında açık büfe uygulamasının kaldırılması tavsiyesi sonucunda,açık büfe kahvaltı hizmetimize odanıza kahvaltı servisiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Kahvaltı menümüzde reçeller,peynir,zeytin,omlet,Afyon kaymağı,sucuklu yumurta gibi seçeneklerimiz var. Baharın geldiği bu günlerde kuş sesleri arasında balkonda kahvaltı keyfi için sizleri bekliyoruz.

Yorum Yazın

Covid-19 / Korona virüsüyle mücadele kapsamında Afyon Gazlıgöl Başaranlar Termal Otel olarak yaptığımız başlıca hijyen çalışmaları

--